Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
Boys Basketball – 5th Grade 9:00 am
Boys Basketball – 5th Grade
Feb 2 @ 9:00 am – 9:50 am
Bernardin McHugh vs. Southwest White
Boys Basketball – 6th Grade 9:50 am
Boys Basketball – 6th Grade
Feb 2 @ 9:50 am – 10:40 am
Bernardin Stack vs. Mt. Greenwood Red
Boys Basketball – 6th Grade 10:40 am
Boys Basketball – 6th Grade
Feb 2 @ 10:40 am – 11:30 am
Bernardin Kmiecik vs. St. Michael White
Boys Basketball – 7th Grade 11:30 am
Boys Basketball – 7th Grade
Feb 2 @ 11:30 am – 12:20 pm
Bernardin Zulevic vs. St. Linus
Boys Basketball – 7th Grade 12:20 pm
Boys Basketball – 7th Grade
Feb 2 @ 12:20 pm – 1:10 pm
Bernardin Cech vs. Central Green
Boys Basketball – 7th Grade 1:10 pm
Boys Basketball – 7th Grade
Feb 2 @ 1:10 pm – 2:00 pm
Bernardin Cech vs. St. John Fisher Blue
Boys Basketball – 8th Grade 2:00 pm
Boys Basketball – 8th Grade
Feb 2 @ 2:00 pm – 2:50 pm
Bernardin Gaspardo vs. St. Patricia
Boys Basketball – 4th Grade 2:50 pm
Boys Basketball – 4th Grade
Feb 2 @ 2:50 pm – 3:40 pm
Bernadin Wolf vs. Sutherland
Boys Basketball – 4th Grade 3:40 pm
Boys Basketball – 4th Grade
Feb 2 @ 3:40 pm – 4:40 pm
Bernardin Pintar vs. Queen of Martyrs
3
4
5
6
7
8
9
Girls Volleyball – 8th Grade 10:00 am
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 9 @ 10:00 am – 11:00 am
Bernardin Radek vs. Our Lady of the Woods
Girls Volleyball – 8th Grade 11:00 am
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 9 @ 11:00 am – 12:00 pm
Bernardin Stack vs. St. Barnabas
Girls Volleyball – 8th Grade 12:00 pm
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 9 @ 12:00 pm – 1:00 pm
Bernardin Radek vs. St. Joseph
Girls Volleyball – 8th Grade 1:00 pm
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 9 @ 1:00 pm – 2:00 pm
Bernardin Decicco vs. St. Gerald
Girls Volleyball – 8th Grade 2:00 pm
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 9 @ 2:00 pm – 3:00 pm
Bernardin Decicco vs. St. Daniel White
Girls Volleyball – 5th Grade 3:00 pm
Girls Volleyball – 5th Grade
Feb 9 @ 3:00 pm – 4:00 pm
Bernardin Durkin vs. St. Daniel
10
Boys Basketball – 4th Grade 12:30 pm
Boys Basketball – 4th Grade
Feb 10 @ 12:30 pm – 1:20 pm
Bernardin Hallberg vs. St. Germaine
Boys Basketball – 4th Grade 1:20 pm
Boys Basketball – 4th Grade
Feb 10 @ 1:20 pm – 2:10 pm
Bernardin Wolf vs. Mt. Greenwood Blue
Boys Basketball – 7th Grade 2:10 pm
Boys Basketball – 7th Grade
Feb 10 @ 2:10 pm – 3:00 pm
Bernardin Cech vs. St. Gerald
Boys Basketball – 6th Grade 3:00 pm
Boys Basketball – 6th Grade
Feb 10 @ 3:00 pm – 3:50 pm
Bernardin Kmiecik vs. St. Albert
Boys Basketball – 6th Grade 3:50 pm
Boys Basketball – 6th Grade
Feb 10 @ 3:50 pm – 4:40 pm
Bernardin Stack vs. St. Cajetan
Boys Basketball – 8th Grade 4:40 pm
Boys Basketball – 8th Grade
Feb 10 @ 4:40 pm – 5:40 pm
Bernardin Mucha vs. Clissold
11
12
13
14
15
16
Girls Volleyball – 8th Grade 9:00 am
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 16 @ 9:00 am – 10:00 am
Bernardin Radek vs. IJP
Girls Volleyball – 8th Grade 10:00 am
Girls Volleyball – 8th Grade
Feb 16 @ 10:00 am – 11:00 am
Bernardin Stack vs. St. George
Girls Volleyball – 6th Grade 11:00 am
Girls Volleyball – 6th Grade
Feb 16 @ 11:00 am – 12:00 pm
Bernardin Walsh vs. St. Christina
Girls Volleyball – 5th Grade 12:00 pm
Girls Volleyball – 5th Grade
Feb 16 @ 12:00 pm – 1:00 pm
Bernardin McGlynn vs. St. Joseph
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28